Het strand op en bij de Koningin langs(14 mei 2010)
Op dit moment zitten er al deelnemers aan de NRSV Tweedaagse te paard. Zij waren vandaag al de gelegenheid af te reizen naar het Haagse en te genieten van mooie rit. Ongetwijfeld verorberen ze een lekkere pannenkoek bij Meyendaal.
De NRSV Tweedaagse 2010 staat op het punt om te beginnen
Morgenochtend komen de andere deelnemers aan bij Stal Duindigt waar de paarden de nacht zullen doorbrengen. Zaterdag wordt er zoals gebruikelijk in tweetallen gestart voor een ouderwetse strandrit. Voor sommige paarden is het dagelijkse kost, anderen zullen voor het eerst kennis maken met zand en zee. Zondag staat er een rit dwars door Den Haag op het programma, inclusief uniek bezoek te paard aan de Koninklijke stallen.
Inschrijven voor de rit van zaterdag 6 juni nog steeds mogelijk
Ondertussen hebben meerdere geïnteresseerde ruiters en amazones zich al ingeschreven voor de NRSV regio- én Enjoy the Ride-rit op zaterdag 6 juni. Daar kunt u ook bij zijn! De informatie en het aanmeldingsformulier vind u onder 'Deelname' en 'Inschrijving'.
Leden lezen bestuursdocumenten na
Het bestuur heeft weer vergaderd en de notulen van de ALV en het verslag van het Verenigingsjaar online te beschikking gesteld. Als u lid bent, kunt u inloggen en deze nalezen. U vindt ze onder 'Van het bestuur'.
