Commandeur Ridder in de orde van Oranje Nassau(21 december 2007)

Gisteren nam Boudewijn Commandeur afscheid als voorzitter van de KNHS Recreatiesportvereniging in het KNHS centrum te Ermelo. Bij deze gelegenheid heeft hij uit handen van de Minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit, mevrouw Gerda Verburg, een Koninklijke onderscheiding ontvangen, te weten: Ridder in de Orde van Oranje Nassau!

Onze voorzitter was hierbij aanwezig en heeft hem namens het bestuur en alle leden van harte gelukgewenst!

Het initiatief voor de Koninklijke Onderscheiding is enige tijd geleden genomen door het bestuur van de NRSV zelf, in de samenstelling zoals Boudewijn er toen als voorzitter afscheid van nam.

Boudewijn zet zich al jarenlang in voor de recreatiesport en is samen met zijn vrouw Heleen actief lid van de NRSV. Op de foto rijden zij op hun arabieren tijdens de Tweedaagse dit jaar in Gaasterland net langs hun eigen vrachtwagen waarop prominent het logo van de NRSV prijkt.Boudewijn en Heleen te paard

index  |  << vorige ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  ... volgende >>